درباره من

من «محسن برجی» هستم.

طراح وب، طراح گرافیک، روزنامه‌نگار و خوره کتاب.

عاشق نوشتن و کار روزنامه‌نگاری هستم و همچنین عاشق پیدا کردن راه‌حل‌هایی مبتنی بر طراحی و وب و ژورنالیسم برای حل موضوعات و مشکلاتی که دور و برم می‌بینم.

اینجا همانطور که از سر و شکلش بر می‌آید، یک سایت شخصی است و بنیان آن بر این اساس چیده شده است!

در کنار معرفی کارها و تخصص‌ها و ارایه رزومه کاری من، از این فضای آنلاین برای یادداشت‌های شخصی‌ام نیز استفاده می‌کنم و تلاش می‌کنم هر روز اینجا بنویسم (و البته این نوشته‌ها ممکن است برخی وقت‌ها خیلی شخصی شود.)


من در رسانه‌های دیگری نیز می‌نویسم. در واقع با توجه به علاقه‌ای که به نوشتن و کار رسانه‌ای دارم، رسانه‌های مختلفی را تاکنون استارت زده‌ام و همچنین در چند رسانه دیگر هم فعال هستم.

یکی از کارها و تخصص‌هایم که به مشتریان ارایه می‌کنم، راه‌اندازی رسانه‌های اختصاصی برای مشتریان است.

در واقع با اینکه تاکنون بیش از ۴۰۰ پروژه اینترنتی را برای مشتریان اجرا کرده‌ام، نگاهم بیشتر از اینکه تکنیکال باشد، رسانه‌ای است. یعنی سایت را به عنوان یک بستر اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی و تولید محتوای مرتبط می‌بینم و سعی می‌کنم در این حوزه به مشتریانم مشاوره و خدمات دهم.


در حال حاضر، سردبیری رسانه‌های آنلاین مشهدمگ (بلاگ شهری در مورد شهر مشهد، با نگاه ویژه به استارتاپ‌ها و اکوسیستم کارآفرینی)، Khorasan Business Times (رسانه اقتصادی به زبان انگلیسی در حوزه خراسان بزرگ) و مشهدملک (مجله آنلاین در حوزه مسکن و سرمایه‌گذاری ساختمان در مشهد) را بر عهده دارم.

راستی تا یادم نرفته، یک دفتر خدمات اینترنتی با عنوان «رسانه فردا» را هم حدود ۱۰ سال است که راه‌اندازی کرده‌ام و مدیریت آن را بر عهده دارم. توضیحات بیشتر در مورد این استودیوی خلاقه را بهتر است در سایت خودش ببینید.

پیمایش به بالا